Dorpsnieuws

19 oktober 2011   |   Door JKH
Er zijn diverse nieuwsbronnen met actueel en vooral ook historisch nieuws over Bodegraven. Met de vakantie is er misschien meer tijd om te lezen. Lees het verhaal over het bijzondere grafschrift. En Bodegraven in het landelijk nieuws met een grote trein.

Actueel nieuws:

  • Wist u dat de huis-aan-huiskrant 'Kijk op Bodegraven'  ook digitaal in ze zien is? Binnenkort zal het nr van 19 oktober in te zien zijn met daarin een uitgebreid verslag van de historische avondwandeling waarin ook de Dorpskerk een belangrijke plaats inneemt.

 

Historische websites zijn er ook:

  • De eigen Historische Kring Bodegraven, die met Open Monumentendag altijd een expositie heeft in de Dorpskerk en ook heel aardige boeken te koop heeft.
  • Lees het bijzondere verhaal bij de grafsteen van Gerrit Beijen. Deze grafsteen wordt sinds enkele jaren weer elk jaar schoongemaakt door de gemeente en is te zien als u het paadje oploopt tussen het Anker en de Dorpskerk, direct rechts. Het is een bijzonder verhaal. De familie Beijen heeft een apart web-pagina hieraan gewijd. Oud-D66 politicus Jan Terlouw (zijn vader was predikant te Bodegraven) wist na 50 jaar het zeer tegendraadse gedicht op de grafsteen zich nog feilloos te herinneren.

 

Meer nieuws?

Heeft u een nieuwsbericht voor de website? Voorstellen nieuwe gemeenteleden, foto's van gebeurtenissen....
!