Commentaar bij de tijd
Lees het commentaar bij de tijd van ds. Verhoeff op de website van de Protestantse Kerk.
En wat niet zo snel gebeurt in de seculiere media: een interview met een dominee, in dit geval dr. J. Hoek bij de nos.nl. Dit naar aanleiding van het inmiddels beruchte stukje in een kerkbode en de commotie over Jac. Koelman.

Volgens Piet Vergunst is een media-training voor predikanten op zijn plaats (kerknieuws.nl) en ook dit bericht heeft het nos.nl bereikt: beluister het nos.nl interview met de secretaris van de Gereformeerde Bond.

Of bekijk het (kersverse) artikel op de wiki over Koelman. Het zou - zoals dr. Hoek ook al aanduidt in het interview - winst zijn als dit alles zou leiden tot een hernieuwde kennismaking met Koelman en presentatie aan de 'buitenwereld' over de motieven van en gang van zaken in christelijke gezinnen.
Lees ook de genuanceerde column van Luuk Koelman (!) in Metro Nieuws van donderdag 17 november (pag 8).
Of het pittige commentaar van Bart Jan Spruyt in Binnenlands Bestuur .
En een heel aardig overzicht op www.aangeenbrug.org met als motto: 'het puntje van een scherpe pen is 't felste wapen dat ik ken' (de auteur deed zijn vicariaat bij ds. Smelt).


