Vanuit de Hervormde Gemeente Bodegraven hoopt, onder leiding van Ds. en Mw. Smelt, een groep jongeren in de zomer van 2012 voor een werkvakantie naar Peru te gaan. 

Het organiserende team bestaat uit Dominee en Mevrouw Smelt (reisleiding), Kees Maarleveld (financieel deskundige en contactpersoon thuisblijvers), Els Maarleveld (activiteitencommissie), Wim Nagel (algemeen bestuur), Mark Verdoold (algemeen bestuur), Mirjam Smelt (algemeen bestuur) en Gertrude van Rijn (activiteitencommissie). 
De voorbereidingen voor de werkvakantie in DV 2012 zijn in volle gang.


van links naar rechts: Kees M., Els M., Mirjam S., Mark V., Gertrude v. R., Jannet S.,
foto genomen door Ds. Smelt (© foto: Fam. Smelt)


Dit jaar zullen er door de groep acties worden gehouden om geld in te zamelen voor wat ze in Peru samen met de Peruanen willen ondernemen.
Voor de duidelijkheid: De vliegreis wordt bekostigd door de jongeren zelf. Het geld dat ze ophalen is dus geheel voor de mensen daar!

Graag tot ziens!